Užduotys, žaidimai ir programos

Užduotys

Niekas taip gerai nepadeda įsisavinti išmoktos gramatikos ir žodžių, kaip galvosūkių ir įvairių užduočių atlikimas...
Prašome būti kantriems įkraunant užduočių puslapį arba siunčiant bylą į kompiuterį, kartais serveris veikia lėtai.

Pirmoji užduotis (atsakymai)

Antroji užduotis (atsakymai)

Trečioji užduotis (atsakymai)


Esperantiški žaidimai

Atsibodo vien tik mokytis? Pažaiskite nesudėtingus, skatinančius išmokti esperanto kalbą, žaidimus. Vienus iš jų reikės atsisiųsti ir išskleisti (esant .ZIP failo formatui), o kitus galima žaisti tiesiog atsivėrus naujam tinklapiui. Jei nesuprasite kaip žaisti, rašykite svečių knygoje ir paaiškinsime.

VORTARIS (.zip failas) – itin nesudėtingas žaidimas, reikės dėlioti kubelius su raidėmis ir sudėti žodžius. Labai panašus į gerai žinomą „tetrį“. Atsidarę tinklapį, puslapio apačioje spauskite "Se vi volas havi la ludon ...!"

PENDUMITO (internetas) – žaidimas „kartuvės“. Reikės atspėti paslėptą esperantišką žodį.

VORTOJ (internetas) – atsivėrusiame lange pasirinkite esperanto kalbą. Jums reikės žodį sujungti su pavaizduotu daiktu. Atlikę užduotį, spauskite kairėje pusėje apačioje esantį mygtuką „Score“ du kartus ir gausite naują užduotį.

LITER-PADOJ (internetas) – sujungę laukelyje pateiktas raides, perskaitykite žodį. Paaiškinimas: raidės jungiamos, spaudžiant kairįjį pelės klavišą. Galima sujungti tik vieną šalia kitos esančias raides. Kiekvienoje užduotyje pateiktas skaičius, kiek galima rasti žodžių.


Programos

Čia rasite visas Jums reikalingiausias kompiuterines programas, padėsiančias besimokantiems esperanto kalbos, beje jos, labai vertingos ir mokant esperanto kalbą!

KURSO DE ESPERANTO – sunku įsivaizduoti esperanto kalbos mokymąsi be šios programos. Joje rasite reikalingiausių esperantiškų žodžių, gramatikos ir pratimų. Programa ir lietuvių kalba! Programą reikia atsisiųsti ir įdiegti į kompiuterį.

EK – programa, išspręsianti problemas, kilusias su esperantiškų ĉ, ŝ ir kt. raidžių užrašymu kompiuteriu. Programą reikia įdiegti į kompiuterį. Kad programa netrukdytų rašant lietuviškus tekstus, ją tinkamai nustatykite arba tiesiog išjunkite.

KZOD – daugiakalbis žodynas, kuriame yra ir esperanto – lietuvių, lietuvių – esperanto kalbų žodynų. Reikalingas programos įdiegimas į kompiuterį.
try { var pageTracker = _gat._getTracker("UA-9048054-1"); pageTracker._trackPageview(); } catch(err) {}